• uber i türkiye den kovacağız

  17.
  Çok uzatmayacağım, seçim zamanı ama bak AKP kazanır bize vermezseniz diye ağlayıp cebe oylarını atacağını düşündüğü kitleyi bir adım daha karanlığa iteleyen açıklamadır. Bu kitleye karşı bilenen kesimden oy toplayacağını sanıyor gafil. Emin olun bir sonraki seçimde göreceğiniz oy oranı öncekileri mumla aratacak. O toplamdan biri düşün. Daha önce karar vermiştim tasdik ediyorsunuz aferin.
  1 ... kelkeshoze
 • 25 şubat 2018 çarşı grubunun paylaşımı

  19.
  Beşiktaşlı duruşunu yer yer farklı platformlarda gösterip gurur timsalimiz de olan çarşı grubuna hiç yakışmamış paylaşımdır. Yıllarca isyan ettiren, her durum ve koşulda haklı olma ve herkese her istediğini söyleme tavrında olmaması tek başına siyah beyazlı bizi yapmışken böyle çıkışlar hiç şık durmuyor, çirkin davrananlarla aynı seviyeye geliyoruz.

  Ya hem de net galip gelmişsin, bu futbol maçı, Aykut kocaman da futbolcu ve teknik direktör olarak belli kariyeri olan bir insan. Tutar tarafı yok, özür dilenmelidir. Cirkeflerden farkımız olduğunu göstermek için. Ayıptır ayrıca, kim öncü olduysa da yazıklar olsun. Yazarken utanmamislar ben onların yerine utandım. Hem böyle hareketler psikolojik dezavantaj da getirir ya, arkadaş siz ne bok yediniz?
  1 -1 ... kelkeshoze
 • özelleştirmeye devleti satmak diyen geri zekalı

  8.
  Başlık açıp başlıkla ilgili kelime yazmayan, başlıkta yorumu da yapan, tanım özürlü tip. Devleti satamıyorsan sattığın ne o zaman?

  Özelleştirilmiş işletmelerin peşkeş çekilen yabancılardan başka kime hayrını gördüğünü de ifade etmesi gerekir. Örneğin piyasada monopol olan, devletin görmezden geldiği, denetlemediği bankalar tefeci, telekomünikasyon firmaları da işportacı gibi çalışıyor. Tamam hakikaten mali yük getiriyorsa özelleşir ama ne bulursan özelleştirmenin zararını anlamanız için illa ekonomik darboğaza mı gireceğiz arkadaş?

  Ha, ilgili fabrikaları yatırandan, zarar ettirenden hesap soramadığımız sürece belki satılması daha iyi, ama niye her seferinde iyiler arasından en iyiyi değil, kötüler arasından en az kötü alternatifi seçmek durumunda kalıyoruz ki? Lider dediğin adam ülkeyi şirket patronu gibi yönetmek isteyince destek verip, ticareti tutar olarak garanti eden ihaleleri verecek kadar beceriksizce bu işi yürütecekse, insanlar da daha iyisini talep Edip bekler.
  2 ... kelkeshoze
 • beşiktaşlı kişilik bozukluğu

  12.
  (bkz: tekil örneği bir topluluğa mal etme hastalığı) olan yazarın teşhisidir. Sevmiyorum kardeşim GS yi deyip Avrupa maçlarında rakip takımı tutan, 20 yıl önceki başarıları ile övünüp en ağır hakareti edenden yola çıkıp tüm FB li ve GS lileri birşeyler ilan etmek ne kadar sağlıklı ise aptal beyanlarını tuttuğu takım sebebiyle tüm taraftarlara mal etmek o kadar sağlıklıdır.
  2 ... kelkeshoze
 • 20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

  322.
  Çocukken kafa kafaya giden mahalle maçları yaparken abilerden biri denk gelir, karşı takıma girip o keyifli maçın canına okur, gol üstüne gol atardı. Bayern Münih yedek kulübesine kamera döndüğünde o günleri hatırladım. isminden ayrı ayrı irkildiğim robben ribery yan yana, aman dediğim maçtır.
  ... kelkeshoze
 • 20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

  315.
  En çok beklediğim maçtır, uzun yıllardır. Game of thrones 7. Sezonu ve Dexter final sezonunu bu kadar beklemiştim. Aradaki fark, o geçen süre hızlı geçsin diye değil, tadını çıkartarak geçirdiğimi düşünüyorum.

  Rakip taraftara sitem, hatta hakaret ettiğim entry ler var. Benden yana kalbi kırılan varsa hakkını helal etsin. 10 kişi o kadar güzel oynadık ki, gole üzülmedim bile. Azıcık silkinsek tek kale oynayacaz diye gaza gelecek olup sonra rüyadan uyanıyorum.

  Tanım: Zafere doğru filminde Peleli Sylvester Stallone lu Michael Caine li takım biziz, karşımızdaki naziler gibi hissettiğim, film olsa kazanacağımız kesin ama senaryoyu değil yazılan kaderimizi izleyeceğimiz maçtır. Hadi bakalım.
  2 ... kelkeshoze
 • 20 şubat 2018 türkiyenin suriye ordusunu vurması

  13.
  Şu an sıcak çatışma * yok gözüküyor. Suriye devleti destekçileri afrin e giriyorlar gözüküyor.

  Ama YPG ile Esad anlaşması olduğu haberi enteresan. Afrin i kuşatacağız, YPG ile anlaşırlarsa sonuçları olur beyanı enteresan Tayyip Erdoğan'ın. Suriye ordusu ile ordumuz karşı karşıya gelmemeli. YPG PKK dediğiniz tipler kıçını kurtarmak için etek giyecek tıyniyette adamlar. ABD ile de bizden fazla müttefikler.

  işte siyasi hedefi olmayan operasyon gelir böyle olmadık yere dayanır. Ordumuz önüne geleni ezer ona şüphemiz yok da, önemli sayıda güç oraya yığılmışken bir komploya kurban gitmeyeceğimizi kim garanti ediyor? Esad ile temas kurmaya kurmaya geldiğimiz yer tehlikeli, endişe ediyoruz.

  Fetih yapma gazıyla yıla çıkıp, toprak alamayıp toprakta yaşayan nüfusu içine alan yetenekler ülkeyi yönetiyor. Ondan endişeliyim.
  Ve bir de şundan (bkz: gelenin geçenin keklediği adama ülke teslim etmek)
  ... kelkeshoze
 • şener şen in en akılda kalan film sahnesi

  82.
  Kırmızılı kadın filminde kadın ile başbaşa kaldığı, kadının çok mu istiyordun beni diye kur yaptığı sahnedir. Gerçi şehnaz Dilan a yazmak gerekiyor galiba bunu.

  Hmmm. O zaman çok net av mevsiminde çetin tekindor ile başbaşa konuştukları sahnedir. Ef-sa-ne.

  Bir de belirtmeliyim. Şener şen in oynadığı filmlerden aklınızda sahneler tek tek kalmaz. Filme dair bir şeyler hatırlamak istediğinizde aklınıza şener şen gelir. Kendisinin öyle bir karizması vardır.
  2 ... kelkeshoze
 • atatürk ün sürekli bira sigara ve rakı içmesi

  76.
  Elbette öncelikle (bkz: gelenin geçenin keklediği adama ülke teslim etmek)

  Gözün sürekli mahrem, sürekli günah görüyorsa günahkar o mu sen mi kardeş?

  Atatürk hardaliye de içmiştir bildin mi nedir? Sigara içmesine laf etmişsin, onun kurduğu fabrikaları gavura peşkeş çekip yerli tütünü kaçak, yabancı sigarayı yasal yapan aklı övüyorsun. Örtülü ödenekten trilyonlar harcayıp hesap vermeyeni, son kuruşuna kadar tüm mal varlığını devlete bağışlayana üstün tutuyorsun.
  -1 ... kelkeshoze
 • beraat et de görelim

  1.
  https://youtu.be/dDpFqTDDvqA

  Nazlı ılıcak beyanıdır. O dönemde Ergenekon sıçmığına kurban edilen merdan yanardağ televizyonunda, aradan geçen onca yıldan sonra, müebbete mahkumiyetin ağır olduğunu söylerken, zamane kankaları dut yemiş bülbül kesilmiştir.

  Sadece olanı biteni aktarıyorum, asla ve asla yorum yapmam. Yorumlanacak sifatlandırılacak birşey yok Zaten herşey ortada.
  1 ... kelkeshoze
 • gelenin geçenin keklediği adama ülke teslim etmek

  6.
  https://odatv.com/bir-deg...ldatildik-18021821_m.html

  1 değil 2 değil defalarca aldatıldığını parti konuşmasında söyleyen, muhtemelen sonrasında alkış alan parti başkanı ve ülkeye hükümet eden kişiye yapılabilecek tanımdır. Bu kadar rahat ve aleni dile getirebildiğine göre aldatıldığını söylemenin oyunu arttırdığını düşündüğüm kişidir. Kendine yakıştıranları tebrik ederim, ben işyerinde söylesem tazminatsız siktir ederler, ki kendime yediremem.
  ... kelkeshoze
 • 16 şubat 2018 atiker konyaspor beşiktaş maçı

  73.
  Saçma sapan yorumlar okuduğum maçtır. Tek tek yanıt vermekle uğraşmayacağım. 3 aydır beklediğim maça 3 gün kala Konyaspor maçında ben de uğraşmazdım aga. Takım çok doğal olarak Bayern maçına bileniyor ligde bilmem ne olsa ne? 1 ay geçti her maç lige havlu atıyoruz ne biçim işse liderle fark 3 4 puan.

  Talisca kafayı yemiş vurduklarından biri ağlara gitse rahat edecek ya dağa taşa ya da çekip öyle futbol oynuyor ki ligdeki tüm takımlardan tepede duruyor. Öyle özgüveni yüksek ki şampiyonlar liginde rakibine 15 dakika top göstermedi, deplasmanda full galibiyetle deplasmana gidiyor. En az 27 gün benim rakibim önce bayern sonra Manchester city, sonra PSG sonra Barcelona. Bi anlamadınız, fikstür zormuş bilmem ne, lan kolay olsa bize denk gelmez; her türlü farklı mağlubiyet, kazanılan maçı kaybedip elenmeyi yaşadık biz. Şu anda takıma güven tam o yüzden gözümüz kara.

  inişler çıkışlar hep olur, bu takım da dağılır, Şenol hoca da gider Fikret orman da. Bugün şampiyonlar ligi top16 da olmayı deneyimlemek en güzel gelen şey, keyfini çıkartalım diyoruz bırakmıyorsunuz. Birlikte çıkartalım eşlik edin diyoruz, rakibiniz güçlü boruyu döşeyecek diyorsunuz. Döşemesi bizden olunca takımlar kötü oluyor.

  Ama siz de haklısınız. Birinizde aziz birinizde Fatih, atsan atılmaz satsan döner gelir. Tamam tamam anlamayın, zaten anlamayacaksınız belli niye olduğu.
  4 -5 ... kelkeshoze
 • man belgeleri gerçek çıksın istifa ederim diyen cb

  19.
  istifa demedim istifade ederim dedim! Söylediklerimi saptırmaya çalışan alçaklar, ayağınızı denk alın! Eeeeeeey...

  Der.. ve herkes yer. Havuz medyasına çıkarlar bu cumhurbaşkanımıza kurulmuş alçak bir komplodur derler. Fetöcülerin işi cehape bunlarla iş tutuyor derler. Herkes hayatına devam eder. Büyütmeyin,aynen devam edin.
  2 ... kelkeshoze
 • 20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

  60.
  Beşiktaş'ımızın 2 yıldır olmuşluğunu ölçeceği bir rakibi yokken karşısına çıkan şampiyonlar ligi şampiyon adaylarından biriyle oynayacağı ilk maçtır. Hep kendisine denk rakiplerle oynadığı için kaybetse de kazansa da büyük başarı gibi görülmeyen maçlardan sonra, hoş kaç takımımız deplasman maçlarının tamamını net skorla kazanıp üst tura çıktı Avrupa'da hatırlamıyorum ama, nihayet dev gibi dev bir rakibe karşı oynayacağımız maçtır. Öncelikle böyle görmek lazım.

  Haddini bilmek, temkinli olmak, Kendisine yeten skor gibi kavramlara inancı olmayan, Beşiktaş taraftarı olarak kendi futbolundan ödün verdiğinde ya da maçın hakkını vermediğinde korkunç sonuçlarla karşılaşan bir taraftar olarak, Porto ya istanbul'da 15 dakika top göstermeyen, Leipzig i Anadolu takımı gibi maymun eden futbolu oynarsak galibiyetle bile dönebileceğimiz maç olarak görüyorum. Zaten kağıt üzerinde zayıf duran turu olur da geçersek kafadan son 4 e kalabileceğimize inanıyorum. Cimbom un yarı finalinden beri 30 yıl olmuş, çıtayı daha yükseğe koyacağımız serinin başlangıcı olmasını dilediğim maçtır. Hadi hayırlısı.
  1 -1 ... kelkeshoze
 • fetöcü

  12.
  Fethullah Gülen terör örgütüne mensup olanlara verilen isim. Mensup olmak kavramının ne kadar geniş ve yoruma açık olmasıyla bağlantılı olmak üzere, örgüt üyesi, örgütle birlikte hareket etmiş olan veya örgüt lehine davranan-beyanat veren kişi de anlaşılabilir. Bütün bunları bir araya getirdiğimizde, şu haberi anlamlandırmakta zorlanıyorum:

  https://odatv.com/huseyin...-kararlar-09021821_m.html

  iki devlet görevlisi, kritik makamlardaki kişinin fetö ile birlikte hareket etmesi tespit ediliyor, hapis cezası alıp serbest kalıyor. Bunlar gibi onbinlercesinin yer aldığı emniyet, Ergenekon balyoz davalarında insanları hapse tıktı. Suçsuzluğu ispat edilene kadar çeşitli yollarla sürüncemede bırakılan işlemlerle 7 8 yıl içeride yattılar. Ölen oldu, hasta olan oldu. Görevinden el çektirilip geri dönemeyen oldu.

  Bu iki tip gezi parkı direnişi sırasında baş aktörlerdi. Belki de sivil barışçı insanlara hayvan muamelesi yapıp gazlayan polislere talimatı bunlar verdi? Müdahale olmayacak rahat olun diye eski valinin attığı tweet ortada, ardından diğeri polisleri hücum ettirmiş olamaz mı? Peki halkla polisi çatıştıran bu olayı niye bir isyancı grubun işi gibi gösteriyor medya ve hükümet? Kim ulan fetöcüler? Fetöcü yukarıda tanımlı olan değilse ne? Niye bu pis terör örgütüne ortak çıktınız da masum insanları 40 yıldır biçiyorsunuz ya niye??
  ... kelkeshoze
 • kendisini tanıyorsam hdp ile sayın erdoğan anlaşır

  2.
  Meral Akşener açıklamasıdır. Her okuyanın Rize'de iyi parti oy kaybına yorması mı daha büyük aptallık, yoksa AKP ile HDP hayatta ittifak yapmaz gibi bir düşünceye mi kapılması bilemedim?

  Ya hala AKP ve Tayyip Erdoğan'ın belli bir politik görüşü mü var sanıyorsunuz? Ne olursa olsun iktidarda kalmak istiyor. Suriye de savaşı Tamamen PKK unsurlarına karşı olsa, PYD yi bombalayan Suriye ordusuna hükmeden Esad a gelişine laf sokar mıydı? Onun terörist ilan ettiği adamlarla onun sınırları içinde ittifak kurar mıydı? Meral Akşener bunu vurgulamış. HDP ile mutlaka anlaşacak ama ben değişmem diyerek konuşmada milliyetçi tarafa, AKP ye oy veren vermeyenlere seslenmiş.

  Herkes kabullenmiş herkes. Ve hâkimiyeti kabullenilen adamlar hiçbir şeyi yönetemez beceriksiz birikimsiz bir çıkar ittifakı. Para bitsin birbirini s*kmeye yer arayacaklar.
  1 -1 ... kelkeshoze
 • gezi parkı yıkılsın yerine camii yapılsın

  39.
  "Başörtülü bacıma sarkıntılık ettiler, görüntüleri Cuma göstereceğiz" beyanı üzerinden 5 yıla yakın zaman geçti. Bu sürede görüntüleri görmedik, bu yalanın üzerine bir yalan daha eklediler, bir yalan daha, bir yalan daha... Bu yalanlar sarmalında hangisi daha önemli diye kendimizi yerken görüntülerde iddia edilen deri pantolonlu üstü çıplak 40 adamı göremedik, malum zat polisin insanlara hayvan muamelesi niye yaptığına ilişkin soruya aylar sonra (bkz: ben verdim talimatı ne var)diye yanıt verdi.

  5 yıldır biriken yalanın haddi hesabı da yok, düzgün giden tek işimiz de. Hepsini kendi iktidarınızı korumak için yaptınız, o 40 adamla ilgili de topluca yalan söylediğiniz ortada iken hala pişkin pişkin başka konulardan dem vuruyorsunuz. Allah bir desen inanır mıyım bundan sonra? Ahlaksız pisliklersiniz, ülkenin her yanını delik deşik Edip anasını bellediniz, soluduğumuz hava bile hava değil de, sizi doyurabilecek dünya nimeti var mı? Mutlu olabilir misiniz? Allah'a sığınmak için cami şart değil onu biliyorum, ama sizin gibi hasta ruhlu tipleri ne doyurur, azgınlığınızı ne dizginler işte onu bilmiyorum.
  2 ... kelkeshoze
 • geri zekalılara hazırlanan haber ve bilgiler

  188.
  http://m.haberturk.com/be...gonul-atiba-1829160-amp/1

  Bu da medyanın Beşiktaşlı olduğunu iddia edenlere gelsin.

  Takım şampiyonlar liginde gümbür gümbür gidiyor, çok kritik maçlar arefesinde, yapılan habere bakın hele. ilk 11 banko oynayan üç adamı emekli edeceklermis, analiz yapmışlar, gurbetçi alacakmış.

  Gören de zanneder takım havlu attı seneye yatırım yapıyor, manyak mısınız kardeşim siz ya? Önümde Koca yıl var, en az iki maçı Avrupa'nın en büyük takımlarından biriyle oynayacak adamların değişikliğini düşünecek zaman mı? Futbolcu dediğin cep telefonu mu 6 ayda bir yeni model çıkıp alalım? Elektronik dükkanı vitrininden değil futbol takımından bahsediyoruz. Bu haber bir kaynaktan alıntı ise kaynağın kendisi Beşiktaş düşmanı, işkembeden sallandı ise sallayan BJK düşmanı. Lanet olsun transferinize ya, oturun şu takım ne futbol oynuyor onu siz analiz edin, yapılan analiz diye nal gibi yazmakla olmuyor o işler.
  ... kelkeshoze
 • ttb ve tbb başındaki türk ve türkiye yi kaldırmak

  1.
  Vatikan da papa yı ziyaretinin ardından açıklama yapan .... Ülkesi cumhurbaşkanı ......... , yaptığı açıklamada "Bir defa onun oradan hemen, süratle çıkarılması lazım" diye konuştu.

  Yukarıdaki gibi bir haberi TV de duysam, kim lan o deyip gelişine ağzıma geleni söylerim normalde. Ki sıkıysa başka devlet yetkilisi şunu söylemeyi geçtim, ima eder gibi olsa ülke ayağa kalkardı. Şimdi bunu açıkça dile getirip bir de oy isteyecek olan bir parti başkanı var. Milliyetçiler de destek çıkıyor. HDP değil, bir daha deneyin.

  https://www.google.com.tr...-karari-acikladi-40732853
  2 -2 ... kelkeshoze
 • netflix ve youtube a rtük denetimi getirmek

  1.
  Rahmetli babaannem 90lı yıllarda yalan rüzgarını kaçırmadan izler, öpüşme sahnesi gelirse tuh diye tükürür beni de güldürürdü. 10 yaşında yoktum komik gelirdi.

  Rahmetli oldu, ülkede benim değil onun kafasindakiler yönetime oturdu. Film ve dizilerde küfür duymuyorsun ama tartışma programlarında ülke kurucuları ve muhaliflere linç devam. Dizide öpüşme yok ama karısını yatağa atıp el parmaklarını kıran görüntü prime time da yayında. Aleni sevişme sahnesi yok ama arkadaşının kocasını ayartan, herkese mavi boncuk dağıtan, gözünü diktiğini elde etmek için, kıskandığı insanı düşürmek için her yolu deneyen karakterden geçilmiyor.

  Ülkedr mesleksiz işsiz niteliksiz adamdan geçilmezken bunlar meslek sahibi, hayat standardı özel zevkleri olan insanların yaşam tarzına bulaşıyorlar. Sonuçta varacakları yer konusunda fikirleri olduğunu sanmıyorum ama farklılık gördü mü ezip geçiyorlar. Kitleleri de burada cak cak ötüyor.

  Adam YouTube da denetim mekanizması var. Uygunsuz bulduğun tek videoyu şikayet ettin mi de gelip burada yazıyorsun? At bayrağı üstüne, işareti koy! Elinizde güç var tabii kısa yoldan çıkar KHK yi onlar uğraşsın.

  Ne olmayacağını söyleyerek, yönetim erki elindeyken muhalife yatmak buraya kadar getirir sizi işte. Benim fark ettiğim ise, iyi okulları bitirmiş, büyük şirketleri yöneten CEO falan olmuş adamların politik doğru tanımladığı alanda hareket etme aymazligini göstermesi oluyor. Parası tehlikeye giren sermayedarın çıkarına göre kurulan sistemde de eline geçecek olan bu işte, serbest piyasaya tahvil edildikçe güç sahibinin istediği şekle sokarlar seni. Hesap sorsan ekmeğinle oynarlar işte. Serbest piyasada serbestin anlamını pek düşünmemiş olmalısınız. Olacağı bu, parası olan kendi alanında porno seti kursa kim bilecek kim karışacak. Genele yayılan hizmetlerde parasını da versen eline geçecek olan budur
  5 -2 ... kelkeshoze
 • yeni şeyler getiriyorum